Nowy album już dostępny!

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Wam nasz nowy, szósty już album studyjny sygnowany przez zespół Szymon Wydra & Carpe Diem, zatytułowany „Przesłanie”.

Drodzy Przyjaciele!

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Wam nasz nowy, szósty już album studyjny sygnowany przez zespół Szymon Wydra & Carpe Diem, zatytułowany „Przesłanie”.

Płyta ta powstawała na przestrzeni kilku lat i jest owocem naszej muzycznej pasji, łączącej w sobie rockowe, melodyjne granie z pozytywnym – nomen omen – przesłaniem oraz motywacją. Cieszymy się, że na krążku znajdują się kompozycje, o których możemy śmiało powiedzieć, iż stanowią naszą światopoglądową wizytówkę. Niektóre z utworów „Przesłania” miały swoją medialną premierę, a kilka z nich znalazło w ostatnim czasie uznanie słuchaczy oraz krytyków. Dwa single, „Dla ciebie” oraz „Płyń”, zakwalifikowały się w 2017 roku do koncertu Premier Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, przy czym to właśnie ten drugi zabrzmiał na scenie opolskiego amfiteatru. Jego sukces ma szansę powtórzyć nasza najnowsza propozycja, którą również znajdziecie na płycie, czyli „Odpowiedź”, jako jeden z konkursowych utworów opolskich Premier 2019. Z kolei singiel „Warto wierzyć”, grany m.in. na antenie radia Eska i tryumfujący w liście przebojów Gorąca Dwudziestka, został opatrzony teledyskiem, którego wyjątkowym bohaterem jest młody mistrz gimnastyki artystycznej. Teledyski powstały również do utworów „Dzień dobry”, „Jeszcze nie raz” i „Mały raj”, a zobaczyć je można na naszym kanale na Youtube (https://www.youtube.com/user/SzymonWydraCarpeDiem).

Prócz wyżej wymienionych, album zawiera również dwa zupełnie premierowe utwory: „Mit” oraz „Co na raz, co na dwa”.

Mamy nadzieję, że „Przesłanie” ma szansę zagościć na dłużej w Waszych odtwarzaczach i sercach i że stanie się odpowiedzią na Wasze muzyczne i poza muzyczne potrzeby.

Szymon Wydra & Carpe Diem