Szymon Wydra & Carpe Diem

: +48 606 618 607
E-mail:

Aktualności

UWAGA: Poniżej umieszczamy tylko niektóre wiadomości. Aktualne znajdziesz na naszym fejsbukowym fanpejdżu - fb.com/SzymonWydraCarpeDiem. Do ich przeczytania nie jest wymagane logowanie.


Strona 1 z 2  > >>

kwi 11, 2016
Kategoria: Ogólne

Gorąca 20 Radia Eska jest w zasięgu naszych rąk. Czy "Warto Wierzyć" zadomowi się na liście G20?
Szczerze wierzymy, że nam w tym pomożecie. Głosujemy na stronie: http://www.eska.pl/goraca20
Z góry serdecznie dziękujemy.

Szymon Wydra & Carpe Diem - Gorąca 20

gru 12, 2015
Kategoria: Ogólne
Tym razem postanowiliśmy skomponować i nagrać piosenkę świąteczną zatytułowaną "To Te Święta". Do jej wykonania w duecie ponownie zaprosiliśmy Marie Napieralska, z którą mieliśmy przyjemność współpracować już przy nagraniu piosenki "Duch" - odniosła ona niemały sukces i wpadła w ucho wielu osobom. Mamy nadzieję, że piosenka świąteczna również bardzo Wam się spodoba, tym bardziej, że sami jesteśmy zadowoleni z dźwięków jakie popłynęły ze strun głosowych Marie i Szymona. Z niezwykłą przyjemnością udostępniamy Wam świąteczny prezent w postaci teledysku. Niech Was sentymentalnie wprowadzi w świąteczny nastrój i jeszcze bardziej umili rodzinne spotkanie przy świątecznym stole.
lis 18, 2015
Kategoria: Ogólne
Możemy się już pochwalić. Nagraliśmy teledysk do singla "Dzień dobry", którego forma dla nas jest całkiem nowa. Dotychczas wszystkie teledyski, które nagrywaliśmy, posiadały swój scenariusz i były reżyserowane. Ten teledysk jest zupełnie inny. Niemal w całości został nagrany smartfonami. Wykorzystano w nim materiały zarejestrowane podczas prób i nagrań w studiu nagraniowym. Dzięki temu, że nie myśleliśmy o tym, że gdziekolwiek one się ukażą, to udało się uchwycić swobodne zachowania członków Carpe Diem w ich naturalnym środowisku. Po przejrzeniu nagrań powstał pomysł, żeby zmontować z nich teledysk. Chcąc go urozmaicić, zaprosiliśmy do współpracy naszych przyjaciół, którzy nagrali i przekazali nam swoje ujęcia. Dzięki wsparciu Jarosława Mackiewicza, nagrania trafiły do studia M-Studio Production Nysa, gdzie zostały zmontowane i w ten sposób powstał całkiem fajny klip. :)

The item could not be found.

sie 31, 2015
Kategoria: Ogólne
Witamy się z Wami nowym singlem „Dzień dobry”. :) To niezwykle energetyczna i pozytywna piosenka, która dobrze nastraja na cały dzień. Słuchając jej możemy sobie uświadomić jak prozaiczne z pozoru czynności i zachowania, mogą nieść optymistyczny przekaz, bo przecież „Dzień dobry”, to najpopularniejsze, uprzejme powitanie i zarazem życzenie stosowane codziennie przez każdego z nas. Przywitaj swoich znajomych udostępniając im piosenkę. ;)

The item could not be found.

lip 9, 2014
Kategoria: Ogólne
Ukazał się kolejny teledysk, tym razem do piosenki "Duch", która jest kolejnym singlem promującym album "V Element". Co warte podkreślenia, zespół po raz pierwszy w swoim dorobku płytowym zamieścił wersję piosenki zaśpiewaną w duecie. Razem z Szymonem zaśpiewała bardzo utalentowana artystka i aktorka teatru Buffo Marie Napieralska, która była uczestniczką III edycji The Voice of Poland.

maj 13, 2014
Kategoria: Ogólne

Jest, jest, jest! Od dzisiaj Carpe Diem i Fani będą obchodzić narodziny V albumu w dorobku zespołu, zatytułowanego V Element. Niechaj 13.V okaże się równie szczęśliwym dniem jak 13.XII, kiedy to w 2002r. narodziło się pierwsze, długo oczekiwane dziecko zespołu - LP "Teraz Wiem". Tradycyjnie już podkreślamy, że jest to również Wasza płyta, bo to Wy, Wasze codzienne sprawy, troski i radości, jesteście naszą inspiracją, która po magicznej i dość skomplikowanej obróbce ląduje na krążku w postaci ścieżek, z których wydobywają się dźwięki i słowa tworząc oryginalną, ujmującą i niezwykłą muzykę.

Płyta od dzisiaj jest już dostępna w sprzedaży w najlepszych, stacjonarnych sklepach muzycznych. Zaś tych, którzy chcą zakupić same piosenki bez nośnika, zapraszamy do internetowych sklepów z muzyką np. iTunes


Nowy album Szymona Wydry i Carpe Diem V ELEMENT już w sprzedaży.

kwi 19, 2014
Kategoria: Ogólne
kwi 3, 2014
Kategoria: Ogólne

Drodzy Przyjaciele,

Nie spieszyliśmy się. Mieliśmy dużo czasu, żeby stworzyć takie dźwięki, w których jesteśmy my, tacy, jakich dobrze znacie: niepoprawni optymiści mocno stojący na ziemi, ciągle szukający wyzwań i czerpiący z życia pełnymi garściami. Jednak w naszych tekstach przede wszystkim jesteście Wy, bo nieustannie nas inspirujecie, a granie dla Was jest naszym powołaniem. Dlatego z niczym nieporównywalną radością przedstawiamy Wam nasz najnowszy album V ELEMENT, który ukaże się już 13.V. Dedykujemy go wszystkim pozytywnym ludziom z niewyczerpalnymi pokładami marzeń. Niech nasz najnowszy krążek będzie dopełnieniem Waszych dobrych życiowych chwil i napędza Was do pokonywania tych złych. Jeśli w V ELEMENCIE odnajdziecie choć odrobinę siebie, będzie to dla nas największy sukces.

Zobacz teledysk zapowiadający płytę V ELEMENT >>

Płyta V ELEMENT

lut 18, 2014
Kategoria: Ogólne

Drodzy przyjaciele,
Jeśli ktoś z Was myślał, że NIE MA NAS, to…

  1. Jesteśmy ;-)
  2. Po prawie czterech latach pracy w studiu wracamy z nowym materiałem na płytę, którego romantyczną i balladową odsłonę zaprezentowaliśmy Wam w utworze TERAZ. Teraz przyszedł czas na NIE MA NAS, numer dynamiczny, z pazurem i pozytywnym przesłaniem, bo i my nie przestaliśmy być pozytywnie i rockandrollowo zakręceni. NIE MA NAS to również przewrotny i wyjątkowy w naszym dorobku klip, w którym bawimy się z konwencjami i udowadniamy – również sobie samym – że nie ma dla nas wyzwań, których nie moglibyśmy podjąć. Obecnie naszym najważniejszym wyzwaniem jest dostarczyć Wam niezapomnianych chwil przy dźwiękach najnowszej piosenki, która, mamy nadzieję, znajdzie miejsce w Waszych sercach.
  3. Niech Carpe Diem zawsze będzie z Wami.

Zobacz teledysk "NIE MA NAS" >>
Singiel Nie ma nas

lut 12, 2014
Kategoria: Ogólne